
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Output Current | |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Number of Channels | 1 |
| Operating Supply Current | 350 mA |
| Propagation Delay | 100 ns |
| Number of Outputs | |
| Fall Time | 15 ns |
| Rise Time | 15 ns |
| Isolation Voltage | 3.75 kV |
| Number of Drivers | |
| Isolated Power | Yes |
| Logic Voltage | |
| High Side Voltage | |
| Gate Type | |
| Configuration |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
